1. Elif Kemancı

  İlk defa bir taksi sitesinde gezilebilecek yerler listesi görüyorum. İşini severek yapmak bu olsa gerek. Bir daha Tokat'a gelirsem yine sizi tercih edeceğim, söz.

 2. Polat Aksakal

  Abi öğrenciyiz indirim yapar mısın dedik, ilk seferde para bile almadı. Mezun oluyoruz ama kesinlikle tüm öğrenci kardeşlerime tavsiye ederim.

 3. Muhammed Okatar

  Geçenlerde Tokat'tan Niksar'a acilen gitmem gerekti. Arkadaş götürdü taksimetrenin 3de1 i edecek bir ücret aldı. Üstelik ben yarım saat sonra aradığımda yola çıkmış olmasına rağmen dönüp beni aldı ve ücret dahi almadı. Maşallah böyle insanlar da varmış dedirtti. Teşekkürler.

 4. Alican Tatlı

  Tokat Taksi denilince direk aklıma 60 T 0124 geliyor. Maşallah son zamanlarda gördüğüm en düzgün taksici bu arkadaş. Üstelik fiyatları da gerçekten çok uygun. Maşallah, Allah yiyecek ekmeğini bol etsin.

 5. Mahsun Özakman

  Tokat'ta artık araç park edecek yer kalmadı. Aracımla trafiğe çıktığımda keyif almamaya ve hatta öfkelenmeye başladım. Sağ olsun Tokat Taksi her işimize hızır gibi yetişiyor. Otopark derdimiz yok, bir telefonla kapımızda. Tavsiye ederim

Görüşlerinizi bizimle paylaşın..